Моїм учням




Учись учитися




Навчаємося малювати






Як швидко вивчити вірш: поради


Рекомендації

Існує кілька порад, як швидко вивчити вірш. Для початку слід прочитати його повністю. Причому вголос і з виразом. Зробити це слід кілька разів: не всі люди володіють розвиненою зоровою пам'яттю, а тим, у кого домінуючою є пам'ять слухова, це допоможе краще запам'ятати вірш. Наступна порада, як швидко вивчити вірш, закликає нас включити фантазію. Спробуйте уявити кожну ситуацію, подія, описані в рядках. Складіть для себе подумки хронологію цих подій, тоді ви точно не зіб'єтеся в строфах. Прочитавши вірш, склавши логічний ланцюжок розповіді, прочитайте його ще раз.

Не лінуйтеся, перепишіть текст вірша на чистий аркуш.Після того як ми його переписали на папір, починаємо заучувати построчно. Промовляємо першу сходинку. Закриваємо очі і подумки повторюємо її кілька разів. Потім промовляємо першу і другу сходинки разом, повторюємо подумки, поки не запам'ятаємо. Так поступово додаємо строчки і відновлюємо повний текст вірша.


Порада
У кожному тексті можуть попастися місця, принципово відкидаємо нашою пам'яттю. Вони змушують людину "спотикатися" при читанні, навіть якщо вірш він вчив. Як швидко вивчити вірш, що містить такі слова? Варто зробити маленьку шпаргалку. Випишіть слова в потрібному порядку на листочок або на руку і при читанні вголос скористайтеся цими підказками.




  • Висновок 
  •  Таким чином, можна вивчити за годину обсяг тексту, рівний одній сторінці. Але якщо заучування віршів для вас в новинку, слід починати потихеньку запам'ятовувати їх заздалегідь, наприклад, за добу. За ніч вивчене напередодні вкладеться в голові, і на наступний день процес пройде легше. І ще одне базове правило того, як швидко вивчити вірш: потрібно постійно тренувати пам'ять. А зробити це простіше всього самим звичайним читанням. Чим більше ви будете читати, тим легше буде протікати процес запам'ятовування тексту. 

    МУЗИЧНА ТАБЛИЦЯ МНОЖЕННЯ  

    ТАБЛИЦЯ МНОЖЕННЯ У ВІРШАХ 
    № 1

    ТАБЛИЦЯ МНОЖЕННЯ У ВІРШАХ 
    № 2

    Навіщо виконувати домашні завдання?


        Якщо ти не робиш домашні завдання, ти шкодиш тільки собі: просто ти не вивчиш як слід або не відпрацюєш на практиці, а значить, не засвоїш того, що тобі необхідне. (Домашні завдання задаються зовсім не для того, щоб принести задоволення твоєму вчителеві.) Виконання домашніх завдань поза класом навчить тебе також іншим речам, наприклад, правильно планувати свій час, працювати самостійно і користуватися бібліотекою. 

    Правила виконання домашнього завдання

    1.Відкрий щоденник і прочитай розклад уроків на завтра.
    2 Приготуй все необхідне для роботи.
    3 Прибери все зайве з робочого місця.
    4.Почни робити уроки із найскладнішого.
    5.Не поспішай, пиши красиво й акуратно.
    6.Під час роботи не відволікайся.
    7.Роби невеликі перерви.
    8.Під час роботи не можна їсти й пити. Це потрібно робити під час перерви.
    9. Якщо чогось не можеш виконати — не хвилюйся. Зроби перерву, а потім продовж роботу.
    10.Коли повністю виконаєш домашнє завдання, збери портфель і впорядкуй робоче місце.

    Під час роботи стеж за своєю поставою, від цього залежить робота серця, леге¬нів, розвиток м'язів. Привчай себе сидіти прямо, поклавши лікті на стіл. У такому полі ти будеш менше стомлюватися.
    • Спину тримай рівно, лікті поклади на стіл.
    • Постав ноги на підлогу або підніжку.
    • Дотримуй відстані між очима й зошитом став лікоть на стіл, кінчиками вказівного й І нього пальців торкнися скроні — ця відстань правильна).
    • Між краєм стола й грудьми має проходити кулачок.
    • Поклади правильно зошит (нижній кут ( сторінки, на якій ти пишеш, повинен бути напроти/середини живота).« Тримай правильно ручку



    Немає коментарів:

    Дописати коментар